Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  K + K
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Slovensko ubytování Tatranská Lesná Tatry

Taková dovolená může být celoročně bohatá na sportovní horské vyžití na Slovensku. Penzión je postavěn v horském prostředí a obklopen lesem v nadmorské výšce 920 m.n.m. Je tu dobré spojení železniční dopravou. V blízkosti do 50m je vlek a asi 300m je vzdálena steska do Studené doliny. Ubytování zde dovoluje prožití dovolené spojené s bežeckým lyžováním, cykloturistikou. K+K nabízí ubytování v jedno, dvě a třilůžkových pokojích, které jsou vybavěny ledničkou, TV, vlastní koupelnou a wc.

Pokoje jsou s balkónem. Hostum je tady k dispozici kavárna a příjemné posezení u krbu s hudbou. Zabezpečení stravy formou bufetu anebo podle přání zákazníků.

Poblíž se nachází i chatová osada kde je 36 dvoumístních chatek. Dovolená je spestřena i gastronómii v blízké Slovenské kolibě se živou hudbou. Gurmánskí speciality se zde připravují na otevřeném ohni. Ubytování u rehabilitačního cetra s masážním a hydromasážním programem v komplexu penzionu Karpatia Slovensko.

Bydlet v kráse přírodních zákoutí stejně je základním kamenem turistické nabídky zdejší Slovenské lokality. Tatranské pohoří fascinují svou mohutností. Opatrnosti nikdy neni dost - jednoduše jsou i překrapivé. Lesní cestičky jsou starostlivě upravěné profesionálními složkami anebo i dobrovolně pracujicími nadšenci. U delších tur je potřeba si dávat pozor na namožení. Slovensko nabízí prostor pro dobrý odpočinek.

Zajímavosti jako doplňky v lokalitě můžou být galerie a muzea v místních osadách a taky termály. Dobře známým suplutorem hradů je hradní komplex středního Spiše. Koupání je vhodné v aqua parku v Popradském aqua sportovišti a taky v naturálním koupališti ve Vrbově. Navštivte Slovensko. Objevíte popsané hodnotní oblasti. Blízká Polská republika určitě je jedna z možností zdiferencování dovolené v Tatrách. Slovensko se stará o z věší části Tatranských horských zákoutí srovnávaje za hranicemi na severu. Směruje to k nezanedbatelným množství horské turistiky zde.

Tady ten region se určuje za turisticky významnou část ze Slovenských krajů. Slovensko doplňuje ve svém centru dobrého zástance z rekreačních oblastí. Je přínosné navštěvovat tento region. Zajímavosti spravidla bývají i na územích událostmí stvářněnými zde. Mikroregiony se starají o hodnotní objekty taky popřednosti jiných míst. Slovensko se kulturou zviditelnuje oblastními lokalitami. Zděděná kultura určitě je celkově rozdílní u Moravy anebo poblíž Ukrajinské hranice.

Východní území pohoří obdivujeme rekreační oblast v dolině táhnoucí se až k hranicím s Polskem. V tady té oblasti se nachází vesnice pod horou. Tento kraj Slovensko zviditelnuje s tradiční kulturou, která je spiata s přírodou. Zachovaná příroda kolem je taky částečně nedotčena civilizací. Slovensko se snaží o chránění pohoří.

K zajímvostem územní oblasti patří Belinska jeskyně. Tato atrakce se nachází v Slovenských velehorách. Jestli porovnáme doplňkové služby a přírodní atrakce, vítězem není jen příroda ale i čerstvý vzduch a lyžování na upravěných sjezdovkách. Dovolenou zde ovlivňují moderní služby. Na túrach natrafíme na jezera i plesa mezi skálami.

ubytování Tatranská Lesná penzion K+K

koupelna restaurace

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku