Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Litvor
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

dovolená Štrbské Pleso Tatry ubytování Litvor Slovensko

Pobyt na Štrbském Plese reprezentuje zejména lyžarské středisko na Solisku a taky běžecké tratě v okolí. Ubytovací zařízení se nachází v centru turistickího ruchu v Tatrách za který se pokládá Štrbské Pleso Slovensko. Je to nejrušnejší sportovně - turistické centrum Tater. Penzion pro svou polohu v nejvýše položené osadě na Slovensku je vhodný jak na ozdravovací pobyt tak i na pobyty na dovolenou.

Litvor je obklopen vrcholmi Soliska, Patrie a Kriváňa - symbolu Slovenska. Bezprostřední okolí svými klimatickými podmínkami významně prospívá na léčbu ochoření horních dýchacích cest. Štrbské Pleso Slovensko nabízí i takové možnosti oddychu a rehabilitace.

Vybavění ve dvou, tři a čtyřlůžkovými pokoji s koupelnou a wc. Každý pokoj má balkón, samostatní telefonní linku, TV a rádio. Penzion má k dispozici i salónik a zasedačku. Restaurační služby jsou nabízeny v myslivecké restauraci - Lesanka.

Zdejší krajina má přínos pro celé Slovensko. Jde o známou lokalitu hořství na území Slovenska. Horský a podhorský terén je dobrý na výstupy i horolezectví. Tatranské oblasti mají přidanou hodnotu v okysličeném vzduchu. Pobyt má přidanou hodnotu dobrými účinky čerstvého ovzduší. Důležitou výhodou ubytování jsou atrakce pro návštěvníky poblíž.

Tady ta strana představuje ubytování v objektu na spůsob chaty. Je vhodný do lesního prostředí a tudiž jej navštěvníci vyhledávají. Bývá to dobrá možnost dovolené pro hosty kteří si rádi připraví oblíběné jídla. Slovensko ve svých okresech může mít i takovou dovolenou.

Tatranská lokalita nabízí kvalitní dovolené. Někde jsou horké koupaliště - zvěčša u Popradu a blízkém okolí. Nedaleká Magura má takovéto termální vývěry též. Na taký účel vycestujte na Ružbachy. Může to být část území co Slovensko přiřazuje jako nevšedné.

Tradičním sportem na horách jsou sjezdové lyžování a turistika. Této skutečnosti se přispůsobují kamenné obchody anebo turistické služby. Slovensko podporuje tady kvalitní zástance dobrých sportovišť - lyžařských sjezdovek. K dobrému zájmu o zákazníka přináleží atrakce v okolí osad anebo metropol.

penzion Litvor dovolená Štrbské Pleso

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku