Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  K + K
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie Tatranská Lesná vo Vysokých Tatrách - penzión K + K

Takáto dovolenka môže byť celoročne bohatá na športové horské vyžitie na slovenský. Penzión je postavený v horskom prostredí a obklopený lesom v nadmorskej výške 920 m.n.m. Je tu dobré spojenie železničnou dopravou. V blízkosti do 50m je vlek a asi 300m je vzdialená ponosy do Studenej doliny. Ubytovanie tu dovoľuje prežitie dovolenky spojenej s bežeckými lyžovaním, cykloturistikou. K + K ponúka ubytovanie v jedno, dve a trojlôžkových izbách, ktoré sú vybavené chladničkou, TV, vlastnou kúpeľňou a wc.

Izby sú s balkónom. Hostom je tu k dispozícii kaviareň a príjemné posedenie pri krbe s hudbou. Zabezpečenie stravy formou bufetu alebo podľa priania zákazníkov.

V blízkosti sa nachádza aj chatová osada kde je 36 dvojmiestnych chatiek. Dovolenka je spestrenie aj gastronómiu v blízkej slovenské kolibe so živou hudbou. Gurmánske špeciality sa tu pripravujú na otvorenom ohni. Ubytovanie u rehabilitačného cetra s masážnym a hydromasážnym programom v komplexe penzióne Karpatia Slovensko.

Bývať v kráse prírodných zákutí rovnako je základným kameňom turistickej ponuky tunajšie slovenské lokality. Tatranské pohoria fascinujú svojou mohutnosťou. Opatrnosti nikdy nie dosť - jednoducho sú aj překrapivé. Lesné cestičky sú starostlivo upravené profesionálnymi zložkami alebo aj dobrovoľne pracujúcim nadšenci. Pri dlhších tur je potrebné si dávať pozor na natiahnutie. Slovensko ponúka priestor pre dobrý odpočinok.

Zaujímavosti ako doplnky v lokalite môžu byť galérie a múzeá v miestnych osadách a taky termály. Dobre známym suplutorem hradov je hradný komplex stredného Spiša. Kúpanie je vhodné v aqua parku v Popradskom aqua športoviskami a taky v naturálnom kúpalisku vo Vrbove. Navštívte Slovensko. Objavíte popísané hodnotní oblasti. Blízke Poľská republika určite je jedna z možností zdiferencování dovolenky v Tatrách. Slovensko sa stará o z vešia časti Tatranských horských zákutí porovnávajúc za hranicami na severe. Smeruje to k nezanedbateľným množstvo horskej turistiky tu.

Tu ten región sa určuje za turisticky významnú časť zo Slovenských krajov. Slovensko doplňuje vo svojom centre dobrého zástancovia z rekreačných oblastí. Je prínosné navštevovať tento región. Zaujímavosti spravidla bývajú aj na územiach udalosť stvárneným tu. Mikroregióny sa starajú o hodnotní objekty taky popřednosti iných miest. Slovensko sa kultúrou zviditeľňujú oblastnými lokalitami. Zdedená kultúra určite je celkovo rozdielni u Moravy alebo blízko Ukrajinské hranice.

Východnej území pohoria obdivujeme rekreačná oblasť v doline ťahajúce sa až k hraniciam s Poľskom. V tu tej oblasti sa nachádza dedina pod horou. Tento kraj Slovensko zviditeľňuje s tradičnou kultúrou, ktorá je spiata s prírodou. Zachovaná príroda okolo je taky čiastočne nedotknutá civilizáciou. Slovensko sa snaží o chránenie pohoria.

K zajímvostem územnej regióne patrí Belinsky jaskyne. Táto atrakcia sa nachádza v Slovenských veľhorách. Ak porovnáme doplnkové služby a prírodné atrakcie, víťazom nie je len príroda ale aj čerstvý vzduch a lyžovanie na upravených zjazdovkách. Dovolenku tu ovplyvňujú moderné služby. Na túrach natrafíte na jazerá i plesá medzi skalami.

ubytovanie Tatranská Lesná penzion K+K

kupelna restauracia

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net