Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Litvor
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

dovolenka Štrbské Pleso Tatry ubytovanie Litvor Slovensko

Pobyt na Štrbskom Plese reprezentuje najmä lyžiarske stredisko na Solisku a taky bežecké trate v okolí. Ubytovacie zariadenie sa nachádza v centre turistickího ruchu v Tatrách za ktorý sa pokladá Štrbské Pleso Slovensko. Je to najrušnejšie športovo - turistické centrum Tatier. Penzión pre svoju polohu v najvyššie položenej osade na slovenskom je vhodný ako na ozdravovacie pobyt tak aj na pobyty na dovolenku.

Litvor je obklopený vrcholom Soliska, Patrie a Kriváň - symbolu Slovenska. Bezprostredné okolie svojimi klimatickými podmienkami významne prospieva na liečbu ochorení horných dýchacích ciest. Štrbské Pleso Slovensko ponúka aj také možnosti oddychu a rehabilitácie.

vybavenie v dvoch, troch a štvorlôžkovými izbe s kúpeľňou a wc. Každá izba má balkón, samostatní telefónnu linku, TV a rádio. Penzión má k dispozícii aj salónik a zasadačku. Reštauračné služby sú ponúkané v poľovníckej reštaurácii - Lesanka.

Tunajšia krajina má prínos pre celé Slovensko. Ide o známu lokalitu horstva na území Slovenska. Horské a podhorské terén je dobrý na výstupy aj horolezectvo. Tatranskej oblasti majú pridanú hodnotu v okysličená vzduchu. Pobyt má pridanú hodnotu dobrými účinky čerstvého ovzdušia. Dôležitou výhodou ubytovania sú atrakcie pre návštevníkov blízkosti.

Tu tá strana predstavuje ubytovanie v objekte na spôsob chaty. Je vhodný do lesného prostredia a teda ho návštevníci vyhľadávajú. Býva to dobrá možnosť dovolenky pre hostí ktorí si radi pripravia obľúbené jedlo. Slovensko vo svojich okresoch môže mať aj takú dovolenku.

Tatranská lokalita ponúka kvalitné dovolenky. Niekde sú horúce kúpalisko - zvěčša u Poprade a blízkom okolí. Neďaleká Magura má takéto termálne vývery tiež. Na taký účel vycestujte na Ružbachy. Môže to byť časť územia čo Slovensko priraďuje ako nevšedný.

Tradičným športom na horách sú zjazdové lyžovanie a turistika. Tejto skutočnosti sa prispôsobuje kamenné obchody alebo turistické služby. Slovensko podporuje tu kvalitné zástancov dobrých športovísk - lyžiarskych zjazdoviek. K dobrému záujmu o zákazníka prináleží atrakcie v okolí osád alebo metropol.

penzion Litvor dovolenka Štrbské Pleso

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net